ліга приватних детективів

 

  

Вартість послуг детектива

 Опис вартості послуг приватного детектива

приватний детектив цінаВартість послуг приватного детектива залежить від складності та кількості поставлених Вами завдань. Від цього залежить, скільки сил і коштів необхідно задіяти для отримання бажаного результату, визначити наявність або відсутність супутніх фінансових витрат, так як поставлена задача може вирішуватися відносно просто, а може бути практично не реальною. Щоправда, виходячи з особистого досвіду, можна сказати, що при достатньому фінансуванні і грамотному підході немає нічого не реального.

Нашою командою було проведено ціновий моніторинг ситуації, що склалася на ринку. На сьогоднішній день розкид цін на ринку детективних послуг (мається на увазі зовнішнє спостереження) складає в середньому плюс-мінус 50у.о. Мінімально запропоновані ціни на послуги приватних детективів склали в середньому - 200у.о. Враховуючи специфіку роботи, в цю суму може «поміститися» максимум два детективи і одна машина.

Чи можна провести зовнішнє спостереження таким складом? Теоретично так, якщо правильно складуться зірки, перед детективами перейде дорогу чоловік з повними відрами, за яким біжить триколірна кішка. Насправді проблема не в тому, що такі детективи не професіонали своєї справи. Просто працюючи таким складом досить легко втратити об'єкт, особливо якщо він пересувається на авто (даі, пробки, швидка їзда зі змінами смуг руху і т.д.) або що гірше, розсекретити захід. До того ж не всі місця перебування будуть відпрацьовані в наслідок малого складу групи.

Хто винен? В принципі робота провалена в результаті залучення малої кількості детективів і через бажання замовника заощадити на вартості послуг приватного детектива. У підсумку ви отримаєте звіт, який мало відповідає реальності, і в якому, по суті, збігається тільки час виходу та повернення. Плюс цілком можливий «розбір польотів».
До слова про втрати. Втрати завжди були, є і будуть, незалежно від ціни послуг та складу групи. До цього потрібно нормально ставитися і при залученні достатньої кількості сил і грамотного підходу, Ви все одно отримаєте якісний результат.
Аналізуючи ціни на детективні послуги, ми прийшли до того, що оптимальне співвідношення ціни і якості знаходиться в районі 300у.о.

Вартість послуг приватного детектива

Вартість послуг приватного детектива залежить від кількості задіяних детективів, автомобілів, супутніх витрат і витраченого часу на вирішення поставленого завдання. Повнота і достовірність інформації наданої приватному детективу, а також сприяння, безпосередньо знижує терміни виконання поставлених завдань, а значить, економить Ваші матеріальні засоби.

Стандартний склад нашої групи приватних детективів - дві машини і чотири детектива. При необхідності склад може бути збільшений, до складу може бути включений професійний фотограф. Стандартний час, в ході якого здійснюється зовнішнє спостереження, становить 12 годин. У вартість послуг входить надання звіту та фото-відеоматеріалів.
Наши приватні детективи дотримуються середнього цінового діапазону цін.

Чи можливе зниження вартості послуг приватних детективів?

Так, можливо. Якщо для вирішення поставленого завдання не потрібне проведення зовнішнього спостереження на протязі 12 годин, ми можемо запропонувати погодинну оплату вартості послуг приватних детективів. Кінцева ціна послуг, в цьому випадку буде менше. Мінімально можливий час – дві години.


Наші приватні детективи володіють достатнім досвідом і професіоналізмом для того, що б самостійно розробити свою якісну і менш витратну схему вирішення будь-якого питання, оскільки зацікавлені в довгостроковому співробітництві з кожним клієнтом.


Вартість послуг приватного детектива - оплата

Приватний детектив починає роботу по Вашій справі тільки на умовах передоплати, мінімум 50%. По завершенню роботи Ви отримуєте звіт з фото-відеоматеріалами і платите решту суми позначеного гонорару. Передоплата необхідна для оплати витрат, які несуть приватні детективи.

Передоплата береться тільки в тому випадку, коли є повна впевненість у виконанні поставленого завдання.

Приватний детектив не береться за вирішення питань, цілі яких конкретно не ясні, або оплата вартості послуг приватного детектива залежить від отримання конкретного результату (робота на результат без оплати витрат).

Обумовити орієнтовну вартість послуг приватного детектива Ви можете, зв'язавшись з приватним детективом по телефону або за допомогою електронної пошти. Якщо питання не терплять зволікання, скористайтеся телефоном. Остаточна вартість послуг приватного детектива буде обговорена при особистій зустрічі, після уточнення всіх деталей і нюансів.

У розділі послуги приватного детектива можна ознайомитися з переліком послуг приватних детективів.

Copyright © 2011-2018. Детективне агентство Київ "Філін".
При копіюванні будь-якого матеріалу, обов'язковою умовою є активне посилання на сайт. +38-063-972-972-0
«Детективне агентство Філін»
Україна 04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно з 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua