ліга приватних детективів

 

  

ЗОВНІШНЄ СПОСТЕРЕЖЕННЯЗовнішнє спостереження - опис

В рамках даного заходу проводитися зовнішнє спостереження за об'єктом в загальнодоступних місцях. Приватний детектив робить професійну фото-відео фіксацію всіх ключових пересувань об'єкта.
Фіксуються контакти з третіми особами, характер поведінки з ними, манера спілкування, вираження емоцій і т.д. При зовнішньому спостереженні фіксується як пересування пішки, так і на авто, таксі, громадському транспорті. Зовнішнє спостереження, як вид послуги приватного детектива, зручно використовувати при виникненні необхідності, пов'язаної з контролем поведінки особи.
Наприклад, якщо Вас цікавить поведінка чоловіка або дружини у відрядженні, на відпочинку, роботі, вечірці, ресторані.
Грамотно використовуючи зовнішнє спостереження, можна провести контрспостереження, тобто виявити факти незаконного спостереження за Вами.

Зовнішнє спостереження - способи


Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом

зовнішнє спостереження 1 - при даному способі зовнішнього спостереження, спостереження проводиться до прикладу за під'їздом житлового будинку, прохідний, воротами, автостоянкою, складськими приміщеннями, діркою в паркані і т.д. Під час спостереження проводиться фото-відео фіксація всіх, хто входить або виходить з області, яка цікавить. Може використовуватися для попередження крадіжок, взяття під нагляд особи, яка цікавить, встановлення періодичності відвідування і для вирішення інших завдань.

Зовнішнє спостереження за пішим об'єктом

зовнішнє спостереження 2 - вид зовнішнього спостереження, при якому пересування супроводжуваного постійно знаходяться в зоні візуального контакту . Під час супроводу здійснюється фото-відео фіксація пересувань супроводжуваного, його контакти з третіми особами, манера поведінки, номери використовуваних автомобілів, маршрути пересування, відвідування різних закладів (магазини, ресторани, салони, готелі) і т.д. Може використовуватися для установки місця проживання, розпорядку дня, кола спілкування.

Зовнішнє спостереження за рухомим об'єктом

зовнішнє спостереження 3 - спосіб зовнішнього спостереження, за допомогою якого фіксуються пересування автомобіля, вантажу, громадського транспорту. Під час спостереження складається схема пересування, відзначаються місця відвідування, способи пересування, так само проводиться фото-відео реєстрація подій, які мають значення.
На практиці, як правило, найчастіше використовується комбінований спосіб прихованого спостереження, що дає максимально ефективний результат від використання зовнішнього спостереження.
Кожен з перерахованих способів в обов'язковому порядку вимагає необхідного досвіду, знань, професійних навичок, психологічної підготовки, навичок володіння різною фото-відео технікою. Ці умови необхідні для отримання якісного результату і збору необхідної інформації, при чому спостережуваний буде вести себе природно, так як не буде знати, що за ним стежать.

Приватний детектив володіє всіма необхідними професійними навиками та досвідом для отримання якісного результату, якому можна доручити будь-який з перерахованих способів зовнішнього спостереження і бути впевненим в якості виконаної роботи.

 


Copyright © 2011-2018. Детективне агентство Київ "Філін".
При копіюванні будь-якого матеріалу, обов'язковою умовою є активне посилання на сайт. +38-063-972-972-0
«Детективне агентство Філін»
Україна 04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно з 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua