ліга приватних детективів

 

  

КОНТРНАГЛЯД

 Контрнагляд - різновид зовнішнього спостереження

контрнагляд

Контрнагляд - це комплекс різних заходів спрямований на виявлення та фото-відео, фіксацію незаконного зовнішнього спостереження за об'єктом, його авто, місцевістю. Контрнагляд здійснюють добре підготовлені люди, непримітної зовнішності, які пройшли підготовку в правоохоронних органах, навчені на базарі і в магазині бути покупцями, в кафе чи ресторані відвідувачами, на зупинці транспорту очікують пасажирами і т.п. Зовнішнє спостереження вивчено такими людьми досконало, вони знають всі методи і форми, володіють фото-відео технікою, мають хорошу психологічну підготовку, відмінну пам'ять, володіють артистичними здібностями, вміють пристосовуватися до різних ситуацій. Одним словом бути в різних ситуаціях своїми. Вони не будуть плутатися у Вас під ногами - вони будуть робити свою роботу.

Контрнагляд - це боротьба проти зовнішнього спостереження за допомогою того ж зовнішнього спостереження. Погодьтеся, ніхто не полагодить годинник краще годинникового майстра, він знає, як працюють годинник, як крутяться шестерні, де потрібно їх змастити і т.д. Так і приватний детектив знає, де зручніше зайняти позицію для прийому Вас під спостереження, як будуть вести себе люди, які здійснюють зовнішнє спостереження і т.п. З боку обивателя все навколо Вас буде відбуватися природно, але тільки не для приватного детектива.

Приватний детектив має достатній досвід і професіоналізм, для того, щоб грамотно організувати контрнагляд у будь ситуації, що склалася. Якщо вважаєте, що хтось стежить за Вами, звертайтесь, приватний детектив допоможе професійно встановити або спростувати факт стеження, і тим самим розвіяти сумніви з даного питання. 


Copyright © 2011-2018. Детективне агентство Київ "Філін".
При копіюванні будь-якого матеріалу, обов'язковою умовою є активне посилання на сайт. +38-063-972-972-0
«Детективне агентство Філін»
Україна 04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно з 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua