Детективне агентство «ФІЛІН»

 

 

  

Детективне агентство Києва «ФІЛІН»

Детективне агентство Києва «ФІЛІН»Детективне агентство Києва «ФІЛІН» - це команда досвідчених професіоналів. Кожен приватний детектив нашої команди, має мінімум дванадцятирічний досвід практичної оперативної, слідчої роботи, роботи в спеціальних службах органів внутрішніх справ України.
Водії нашої команди мають практичний досвід оперативного водіння. У нашій команді приватних детективів, кожен знаходиться на своєму місці, і володіє практикою і досвідом, який мають далеко не всі приватні детективи та детективні агентства Києва.

 

Наші конкурентні переваги

приватний детектив- ефективне виконання поставлених завдань з дотриманням повної конфіденційності ;

- розробка детективним агентством схеми вирішення виниклої проблеми на професійному рівні з мінімальними витратами;

- надання детективних послуг на всій території України і ближнього зарубіжжя;

- повна забезпеченість необхідними технічними засобами, для вирішення поставлених завдань;

- індивідуальний підхід приватного детективного агентства до кожного клієнта.


 

Вартість детективних послуг

приватний детектив цінаЦіна на детективні послуги - середня на ринку. До складу звичайної групи входять чотири детектива і дві машини. Можливий мінімум - два детективи і одна машина (в залежності від поставленої задачі та категорії об'єкта), що знижує вартість детективних послуг. Можливий максимум - достатній, для успішного вирішення завдань будь-якої складності.
Можлива погодинна, 12-ти годинна і по добова оплата послуг детективів, є система знижок. У вартість послуг входить надання звіту, разом з фото-відео фіксацією подій детективами.

 

Детективне агентство "Філін" - принципи

детективне агентствоКонфіденційність - Всі заходи, що проводяться нашим детективним агентством, суто конфіденційні. Починаючи з моменту консультації з приватним детективом, про вашу проблему знають тільки ті, хто нею займаються. Детективне агентство "Філін" гарантує повну конфіденційність - ми дорожимо репутацією і клієнтами.
Гнучка цінова політика - Детективне агентство Києва "Філін" дотримується середньої цінової політики. Існує система знижок - замовлення великого обсягу робіт, знижки постійним клієнтам, в інших випадках. Можлива погодинна оплата послуг приватних детективів.
Професіоналізм - Усі приватні детективи нашого агентства мають багаторічний практичний досвід роботи безпосередньо пов'язаної з зовнішнім спостереженням, розшуковою та оперативною діяльністю.
Чесність - Наше детективне агентство працює на засадах довіри, коректності та відкритості, без яких позитивна взаємодія з клієнтами не можлива.
Мобільність - Ви спілкуєтеся безпосередньо з детективами, які будуть займатися вирішенням вашого питання, без посередників, і які можуть зібрати необхідну групу детективів за годину-дві.

 

Фото-відео фіксація подій

приватний детектив 2Приватні детективи детективного агентства "Філін" володіють необхідною технічною базою, для виконання фото-відео фіксації подій в будь-яких умовах.
При спостереженні за об'єктом приватні детективи, в обов'язковому порядку, виконують фото-відео фіксацію ключових моментів спостереження в загальнодоступних місцях. Фіксуються контакти і характер спілкування, відвідані місця, покупки, маршрути пересування, транспорт і т.д.

Фото-відео фіксація здійснюється детективом як при спостереженні за не рухомим об'єктом, та і за пішим, чи таким, що пересувається на автомобілі (транспорті).


 

Що дає зовнішнє спостереження?

приватний детектив 3Зовнішнє спостереження є ефективним, прихованим способом перевірки та отримання достовірної інформації. За допомогою зовнішнього спостереження детективне агентство може встановити:

- коло спілкування об'єкта;

- його місце проживання або роботи;

- розпорядок дня;

- з'ясувати інтереси та нахили;

- характер поведінки об'єкта;

- маршрути пересування;

- встановити факт стеження за об'єктом.

Зовнішнє спостереження завжди було і буде найбільш інформативним джерелом, оскільки спостережуваний не підозрює про спостереження і веде себе природно.

 

Детективне агентство Київ

детективне агентство 2Детективне агентство Києва "Філін" надає детективні послуги в Києві і київській області, при необхідності можливе виконання поставлених завдань в будь-якому регіоні України і ближнього зарубіжжя.

 

Приватний детектив Київ

приватний детектив контактЗвернутися до приватного детектива можете через електронну пошту або якщо справа не терпить зволікання, скористайтеся телефоном.

Контактна особа - Володимир.
Тел. +38 (063) 972-972-0
Адреса пошти detektiv@holms.org.ua


 

Copyright © 2011-2018. Детективне агентство Київ "Філін".
При копіюванні будь-якого матеріалу, обов'язковою умовою є активне посилання на сайт. +38-063-972-972-0
«Детективне агентство Філін»
Україна 04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно з 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua