КОНТАКТИ ПРИВАТНОГО ДЕТЕКТИВА КИЇВ

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Корисна інформація

За весь час, з моменту відкриття детективного агентства "Філін", наші контактні дані жодного разу не змінювалися (тільки доповнювалися).

Ви можете подивитися скріншот сторінки "Контакти" ШЕСТИ-річної давності, або перейти на веб-сервіс Архіву копій сторінок мережі Інтернет.
Схема роботи з клієнтами

схема работы

Ви телефонуєте до агентства, або залишаєте заявку за допомогою поштової скриньки або контактної форми, яка розташована на сторінці з контактами детективного агентства.

1
схема работы агентство

Приватні детективи безкоштовно консультують вас, відносно способів вирішення вашого питання, або по телефону, або за допомогою електронного листування.

2
схема работы детектив

Якщо запропоновані агентством умови вирішення питання вас влаштовують, детектив зустрічається з вами особисто, для уточнення деталей майбутнього заходу. Можлива робота з клієнтами дистанційно.1

3
схема работы клиент

Після уточнення деталей детективом, ви сплачуєте 50%2 передбачуваного об'єму робіт. Можливий готівковий розрахунок, переказ за допомогою Western Union, MoneyGram, RIA, ТYME, MoneyPolo, Приват24.

4
схема работы с нами

Після закінчення виконання робіт, агентство надає звіт про проведені заходи, і ви сплачуєте другі 50% вартості послуг детективного агентства.

5
схема работы заказчик

Після передачі інформації клієнтові, детективне агентство знищує усю, напрацьовану детективами інформацію.

6

1 Якщо ви знаходитеся в іншому місті, або в іншій країні, ми можемо працювати з вами дистанційно. Тобто, або за допомогою електронної пошти, або через посередника, виключаючи третій крок схеми роботи клієнтів з агентством.

2 Якщо детективне агентство вже мало позитивний досвід співпраці з вами, цілком можливо, надання послуг без передоплати. Оплата відбувається за фактом виконання робіт агентством.

Контакти детективного агентства "Філін"

Контакти агентства:
Україна, Київ

Телефони і месенджери:
(іконки клікабельні)

+38 050 725-86-84

Наше скайп ім'я :
skype detektiv_kiev
Поштова скриня :
detektiv@holms.org.ua
Контактна особа :
Володимир

 

Контактна форма :

Ваше ім'я:
Ваш email:
Введіть числа:
Текст повідомлення:

За весь час, з моменту відкриття детективного агентства "Філін", наші контактні дані жодного разу не змінювалися (тільки доповнювалися).

Ви можете подивитися скріншот сторінки "Контакти" ШЕСТИ-річної давності, або перейти на веб-сервіс Архіву копій сторінок мережі Інтернет.

контакти детективного агентства Детективне агентство Києва "Філін" надає послуги приватних детективів в м. Київ та містах Київської області. При необхідності можливе надання послуг приватного детектива в будь-якому регіоні України.

Перед початком роботи приватний детектив нашого детективного агентства повинен з Вами зустрітися для отримання більш повної інформації з Вашого питання, а також уточнення поставлених завдань, так-як по телефону неможливо обговорити всі нюанси і дрібниці, які можуть для приватного детектива бути важливими. При зустрічі буде обговорена і вартість послуг приватного детектива.

Для контакту з детективним агентством Ви можете скористатися формою відправки повідомлень або зателефонувати. Якщо питання не потребує зволікань, скористайтеся телефоном.

На сторінці схема роботи, відображена схема роботи агентства з клієнтами.


Для зручності, при спілкуванні з детективами, Ви також можете використати такі месенджери, як Viber, WhatsApp, Telegram, Skype та FaceTime


 

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua