ПРИВАТНИЙ ДЕТЕКТИВ КИЇВ - ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО КИЇВ

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Детективне агентство Києва "ФІЛІН"

детективне агентство київДетективне агентство Києва "ФІЛІН" - це команда досвідчених професіоналів. Кожен приватний детектив нашої команди, має мінімум дванадцятирічний досвід практичної оперативної, слідчої роботи, роботи в спеціальних службах органів внутрішніх справ України.

Водії нашого детективного агентства мають практичний досвід оперативного водіння.

У команді приватних детективів агентства, кожен знаходиться на своєму місці, і має практику і досвід, який мають далеко не усі приватні детективи і детективні агентства Києва.

Наша мета - оперативне надання професійних детективних послуг на ринку, з гарантією повної конфіденційності при рішенні будь-яких поставлених завдань.

Що дає зовнішнє спостереження ?

приватний детектив 3Зовнішнє спостереження є ефективним, прихованим способом перевірки і отримання достовірної інформації.

За допомогою зовнішнього спостереження детективне агентство може встановити:

 • - коло спілкування об'єкту;
 • - місце проживання або роботи;
 • - контакти з третіми особами;
 • - розпорядок дня;
 • - інтереси і схильності людини;
 • - характер поведінки об'єкту;
 • - маршрути пересування;
 • - місце розташування об'єкту;
 • - наявність факту стеження за об'єктом.

Зовнішнє спостереження завжди було і буде самим інформативним джерелом, оскільки спостережуваний не підозрює про спостереження і поводиться природно.

Вартість детективних послуг

приватний детектив цінаВартість детективних послуг агентства - середня на ринку. До складу звичайної групи входять чотири детективи і дві машини.

Можливий мінімум - два детективи і одна машина (залежно від поставленого завдання і категорії об'єкту), що знижує вартість детективних послуг.

Можливий максимум - достатній, для успішного вирішення завдань будь-якої складності.

Ми пропонуємо погодинну, 12-ти годинну і подобову оплату послуг детективного агентства, є система знижок.

У вартість послуг детективного агентства входить надання звіту, що включає фото-відео фіксацію подій детективами.

Детективне агентство "Філін" - принципи

детективне агентствоКонфіденційність - Усі заходи, що проводяться нашим детективним агентством, суто конфіденційні. Починаючи з моменту консультації з приватним детективом, про вашу проблему знають тільки ті, хто їй займаються. Детективне агентство "Філін" гарантує повну конфіденційність - ми дорожимо репутацією і клієнтами.

Гнучка цінова політика - Детективне агентство Києва ФІЛІН дотримується середньої цінової політики. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Можлива організація роботи агентства з урахуванням платоспроможності клієнта. Існує система знижок, таких як замовлення великого обсягу робіт, знижки для постійних клієнтів, в інших випадках.

Професіоналізм - Усі приватні детективи нашого агентства мають багаторічний практичний досвід роботи безпосередньо пов'язаною із зовнішнім спостереженням, розшуковою і оперативною діяльністю.

Чесність - Наше детективне агентство працює на основах довіри, коректності і відкритості, без яких позитивна взаємодія з клієнтами не можлива.

Мобільність - Ви спілкуєтеся безпосередньо з детективами, які займатимуться вирішенням вашого питання, без посередників, і які можуть зібрати необхідну групу детективів за годину-дві.

Фото-відео фіксація подій

приватний детектив 2Приватні детективи детективного агентства ФИЛИН мають необхідну технічну базу, для виконання якісної фото-відео фіксації подій за будь-яких умов.

При спостереженні за об'єктом приватні детективи, в обов'язковому порядку, роблять фото-відео фіксацію ключових моментів спостереження в загальнодоступних місцях. Фіксуються контакти з третіми особами, характер спілкування, відвідані місця, покупки, маршрути пересування, транспорт і так далі.

Фото-відео фіксація здійснюється детективами як при спостереженні за не рухливим об'єктом, так і за пішим або ж таким, що пересувається на автомобілі (транспорті), і служить документальним підтвердженням наданої детективним агентством інформації.

Конкурентні переваги агентства

приватний детектив
 • - ефективне виконання детективним агентством поставлених завдань, з дотриманням повної конфіденційності;
 • - розробка детективним агентством схеми вирішення виниклої проблеми на професійному рівні з мінімальними витратами;
 • - надання детективних послуг на усій території України і ближнього зарубіжжя;
 • - гарантія повної конфіденційності вашого контакту з детективним агентством, а також достовірність інформації, отриманої вами від агентства;
 • - повна забезпеченість приватних детективів необхідними технічними засобами, для вирішення поставлених завдань;
 • - індивідуальний підхід приватного детективного агентства до кожного клієнта.
 • - безкоштовна консультація.

Детективне агентство Київ

детективне агентство київ 2Детективне агентство Києва ФІЛІН надає детективні послуги в Києві і київській області, при необхідності можливе виконання поставлених завдань у будь-якому регіоні України і ближнього зарубіжжя.

Приватний детектив Київ

приватний детектив контактДля звернення до приватного детектива можете використовувати електронну пошту, форму зворотного зв'язку на сторінці "Контакти", задати питання детективу або використовувати такі месенджери як - Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, QQ і FaceTime якщо справа не терпить зволікання, скористайтеся телефоном.

Агентство працює цілодобово, сім днів на тиждень, без вихідних та святкових днів.

Отримати консультацію, щодо вартості послуг агентства і т.д., можна з 8-00 до 22-00.

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua