Обережно детективи шахраї!

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Детективи шахраї.

Сьогодні на ринку детективних послуг існує категорія детективів шахраїв, які беруть передоплату з клієнтів і зникають. Чи існує спосіб не потрапити в руки детектива шахрая?
Напевно єдиний сто процентний спосіб, це звернутися в детективне агентство за чиєюсь рекомендацією. Якщо ж такої можливості немає, можна звернути увагу на нижче приведені моменти. Звичайно, це не панацея, але все таки:

  • Уточнення деталей приватним детективом. Детективні агентства завжди уточнюють різні деталі майбутньої роботи і ніколи не обіцяють сто процентний результат, тим більше відразу;
  • Відкритість. Детективи шахраї уникають особистих зустрічей, вважають за краще працювати дистанційно. Не можуть доступно пояснити, яким чином вирішуватимуть поставлену задачу.
  • Низька ціна. Детективи шахраї, як правило, пропонують нижчі ціни на свої послуги, ніж ті, що склалися на ринку. У різних детективних агентствах, ціна на одні і ті ж послуги приблизно однакова. Шахраї занижують вартість, чим залучають до себе клієнтів.
  • Законність послуги. Приватні детективи не займаються наданням не законних послуг, таких як деталізація дзвінків, роздрук смс, прослуховування телефону і так далі. Слід мати на увазі, що відповідальність в даних випадках несе як виконавець, так і замовник.
  • Наявність сайту. Сайт на платному хостингу, відсутність на ньому платної реклами. Не зайвим буде подивитися, скільки часу існує сайт і чи мінялися на ньому контактні дані. Приміром скриншот нашої сторінки "Контакти" від 25 липня 2012 року з сайту Wayback Machine.

Викриття детектива шахрая.

детектив шахрайСцена викриття детектива шахрая. Телеканал "Україна" ("Говорить Україна" 8 квітня 2014г.).

Детектив шахрай брав передоплату з клієнтів, обіцяючи надати позитивний результат своєї роботи. Після отримання передоплати за свої послуги, детектив шахрай зникав, не відповідаючи на телефонні дзвінки.
Клієнти ж залишалися без витрачених грошей і без якого або результату роботи псевдо-детектива.

 

 

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua