Послуги детективного агентства:

Подружня зрада - даний вид послуги приватного детектива спрямований на виявлення або підтвердження фактів подружньої зради, а також фото-відео фіксацію доказів, які підтверджують або спростовують наявність самих фактів подружньої невірності.

Знайти людину - приватні детективи агентства допоможуть вам знайти людину, контакти з якою в силу яких-небудь причин було втрачено (близьки родичі, однокласники, однокурсники, друзі дитинства, просто знайомі, в інших віпадках).

Перевірка інформації - приватні детективи агентства проведуть комплексну перевірку персональної інформації особи, яка залишила дані про себе, приміром, на сайті знайомств, в шлюбному агентстві, інших випадках.

Зовнішнє спостереження - основна суть даної послуги приватного детектива, полягає в спостереженні за поведінкою і характером оточення особи, яка може знаходитися в відрядженні, на вечірці, роботі, відпочинку і т.д.

Збір інформації - детективне агентство допоможе вам у зборі необхідної для вас інформації, самостійний пошук якої малорезультативний, чи зовсім неможливий. Ця послуга агентства може бути корисною в різних життєвих ситуаціях.

фото-відеозйомка об'єкта - суть послуги приватного детектива у відео зйомці і отриманні якісних фотографій об'єкта в загальнодоступних місцях. Фотографії служать документальним підтвердженням отриманої клієнтом інформації.

Спостереження за підлітком - послуга спрямована на те, щоб дізнатися чим Ваша дитина займається у вільний (неконтрольований Вами) час, його коло спілкування, інтереси, захоплення, виявлення наявності згубних звичок (алкоголь, тютюн, наркотики і т.п.) за допомогою послуги приватного детектива (Київ).

Перевірка персоналу - спостереження за домробітницями, гувернантками, нянями, офісними працівниками, і т.д. Перевірка кандидатів при прийомі на роботу. Приватний детектив перевірить надані дані, а також визначить наявність шкідливих звичок.

Спостереження за пішим об'єктом - дана послуга приватного детектива відзначає пересування пішки, міським транспортом. Фіксуються можливі контакти з третіми особами, а також місця, які були відвідані.

Спостереження за рухомим об'єктом - за допомогою даної послуги приватного детектива можна відстежити пересування спостережуваного на автомобілі. Виконується фіксація контактів з третіми особами, місць відвідування.

Зовнішнє спостереження в іншому місті - приватний детектив відряджається в інше місто, де здійснює спостереження за об'єктом на відпочинку, діловому відрядженні і т.д. Послуга включає фото-відео фіксацію всіх ключових подій.

Пошук власника по номеру машини - детективне агентство може надати допомогу в пошуку власника автомобіля, з метою компенсації завданого матеріального збитку клієнтові, якщо його законний інтерес не суперечить громадському.

Контрспостереження - в даному випадку, досвід і професіоналізм приватних детективів агентства використовується для виявлення та фіксування можливих незаконних фактів спостереження за людиною та її оточенням.

 

Приватні детективи нашого детективного агентства працюють 24 години на добу. Територіальне надання послуги приватного детектива Київ та київська область. При необхідності можливе виконання поставлених завдань в будь-якому регіоні України. Для звернення можете використовувати електронну пошту або, що краще, скористайтеся телефоном.

Послуги приватного детектива (детективного агентства) - правовий аспект

На сьогоднішній день детективні послуги детективних агентств, як і сама детективна діяльність в Україні не врегульовані на законодавчому рівні. Закон України «Про детективну діяльність», який мав би регулювати відносини в такій сфері послуг, як послуги приватного детектива Київ до цих пір не прийняв.
За таких обставин, що склалися на ринку детективних послуг, всі послуги приватного детектива нашого детективного агентства знаходяться у межах правового поля, яке регулюється нормами конституційного, кримінального, цивільного та адміністративного права, законами "Про адвокатуру", "Про інформаційні агентства", "Про інформацію", а також іншими нормативно-правовими актами України. У зв'язку з вищевказаним, велике прохання не звертатися до детективного агентства з питань надання таких послуг, які порушують чинне законодавство України, а саме:

Детективне агентство також не займається пошуком зниклих тварин, мобільних телефонів, провокуванням подружньої зради, проникненням в приміщення і т.д.