Контакти детективного агентства

Україна, Київ
 detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
+38 063 972-972-0

Контактна форма зв'язку з детективами

Для зручності, при спілкуванні з детективами, Ви також можете використовувати такі месенджери, як Viber, Telegram, Skype, FaceTime та WhatsApp

Контактна особа: Володимир


Детективне агентство Києва "Філін" надає послуги приватних детективів в м. Київ та містах Київської області. При необхідності можливе надання послуг приватного детектива в будь-якому регіоні України.

Перед початком роботи приватний детектив нашого детективного агентства повинен з Вами зустрітися для отримання більш повної інформації з Вашого питання, а також уточнення поставлених завдань, так-як по телефону неможливо обговорити всі нюанси і дрібниці, які можуть для приватного детектива бути важливими. При зустрічі буде обговорена і вартість послуг приватного детектива.

Для контакту з детективним агентством Ви можете скористатися формою відправки повідомлень або зателефонувати. Якщо питання не потребує зволікань, скористайтеся телефоном.


Українське детективне агентство «Філін» гарантує абсолютну конфіденційність, вашого звернення в агентство.


Робота агентства заснована на принципах довіри, коректності та відкритості, без яких неможлива позитивна взаємодія з клієнтами.

На сторінці схема роботи, відображена схема роботи агентства з клієнтами.