Детективне агентство Україна

Детективне агентство України «ФІЛІН» - це команда досвідчених професіоналів. Кожен приватний детектив нашої команди, має мінімум дванадцятирічний досвід практичної роботи в спеціальних службах органів внутрішніх справ України.

Використовуючи колосальний досвід, отриманий за роки служби, детективи агенства, здатні ефективно вирішувати поставлені завдання.

Детективне агентство України «Філін», спеціалізується на вирішенні різних питань, які пов'язані з використанням зовнішнього спостереження.

Наша мета - оперативне надання професійних детективних послуг на ринку, з гарантією повної конфіденційності, при вирішенні будь-яких поставлених завдань.

Що дає зовнішнє спостереження?

Фото-відеозйомка служить документальним підтвердженням подій, які мали місце в житті людини.
Зовнішнє спостереження є ефективним, прихованим способом перевірки і отримання достовірної інформації.

За допомогою спостереження, можна встановити:

 • - коло спілкування об'єкта;
 • - місце проживання або роботи;
 • - контакти з третіми особами;
 • - розпорядок дня;
 • - інтереси і нахили людини;
 • - характер поведінки об'єкта;
 • - місце розташування об'єкта;
 • - наявність факту стеження за об'єктом.

Зовнішнє спостереження завжди було і буде найбільш інформативним джерелом, оскільки спостережуваний не підозрює про спостереження і поводиться природно.

Вартість детективних послуг

Вартість послуг українського детективного агентства - середня на ринку. До складу звичайної групи входять чотири детектива і дві машини.

Можливий мінімум - два детектива і одна машина (в залежності від поставленого завдання і категорії об'єкта), що знижує вартість детективних послуг.

Можливий максимум - достатній, для успішного вирішення завдань будь-якої складності.

Агентство пропонує погодинну, 12-ти годинну і подобову оплату послуг, є система знижок.

В вартість послуг детективного агентства України "Філін" входить надання звіту, що включає фото-відео фіксацію подій детективами.

Принципи детективного агентства України "Філін"

Ми дуже відповідально ставимося до власної професійної репутації і дорожимо клієнтами, тому візитною карткою детективного агентства є такі принципи, як:

Конфіденційність - всі заходи, що проводяться детективним агентством України "Філін", суто конфіденційні. Починаючи з моменту консультації з приватним детективом, про вашу проблему знають тільки ті, хто нею займаються. Агентство дорожить своєю репутацією і рекомендаціями клієнтів.

гнучка цінова політика - Українське детективне агентство "Філін" дотримується середньої цінової політики. Кожен випадок розглядається індивідуально. Детективи агентства, можуть запропонувати кілька варіантів рішення, вашого питання. Можливі знижки при замовленні великого обсягу робіт, постійним клієнтам, в інших випадках.

Професіоналізм - усі приватні детективи нашого агентства мають багаторічний практичний досвід роботи, яка була безпосередньо пов'язана з використанням різних форм і способів, зовнішнього спостереження.

Чесність - наше детективне агентство працює на засадах довіри, коректності та відкритості, без яких позитивна взаємодія з клієнтами неможлива.

Достовірність - детективи українського детективного агентства "Філін", надають клієнтам, тільки перевірену, достовірну інформацію. У той же час, ми не вводимо клієнтів в оману, щодо можливості виконання приватними детективами, поставлених завдань.

Фото-відео фіксація подій

Приватні детективи українського детективного агентства "Філін" мають необхідну технічну базу, для виконання якісної фото-відео фіксації подій.

При спостереженні за об'єктом, приватні детективи, в обов'язковому порядку, виконують фото-відео фіксацію ключових моментів спостереження, в загальнодоступних місцях. Фіксуються контакти з третіми особами, характер спілкування, відвідані місця, покупки, маршрути пересування, транспорт і т.д.

Фото-відео фіксація здійснюється детективами як при спостереженні за не рухомим об'єктом, так і за пішим або ж таким, що пересуваються на автомобілі (транспорті), і служить документальним підтвердженням, наданої детективним агентством, інформації.

Конкурентні переваги агентства

 • - ефективне виконання поставлених завдань з дотриманням повної конфіденційності;
 • - розробка детективним агентством схеми вирішення виниклої проблеми на професійному рівні з мінімальними витратами;
 • - надання детективних послуг на всій території України і ближнього зарубіжжя;
 • - повна забезпеченість приватних детективів необхідними технічними засобами, для вирішення поставлених завдань;
 • - індивідуальні ний підхід приватного детективного агентства до кожного клієнта.
 • - безкоштовна консультація.

Детективне агентство України

Українське детективне агентство "Філін" надає детективні послуги в Києві і київської області, при необхідності можливе виконання поставлених завдань в будь-якому регіоні України і ближнього зарубіжжя.

Приватний детектив Україна

Для звернення до приватного детектива, ви можете використовувати електронну пошту, форму зворотного зв'язку, або такі месенджери, як Viber, WhatsApp, Telegram, Skype, FaceTime.

Контактна особа - Володимир.
Контактні телефони:
+38 (063) 972-972-0
+38 (050) 725-86-84
Адреса пошти - detektiv@holms.org.ua