ЗОВНІШНЄ СПОСТЕРЕЖЕННЯ

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Корисна інформація

За допомогою зовнішнього спостереження можна отримати відповіді на питання в наступних випадках:

 • - ви хочете знати, чим зайнята друга половина у відрядженні;
 • - дізнатися в якому крузі спілкується підліток;
 • - чим зайнятий чоловік або дружина в течії дня, або після роботи;
 • - вам треба більше дізнатися про майбутнього жениха або наречену;
 • - виникла необхідність визначити контакти бізнес-партнера;
 • - місце розташування об'єкту;
 • - наявність факту стеження за об'єктом;
 • - потрібна інформація про людину, з якою ви збираєтеся вести бізнес;
 • - треба встановити реальне місце роботи або проживання об'єкту;
 • - з'ясувати спосіб життя і розпорядок дня об'єкту;
 • - отримати фотографію особи, що цікавить;
 • - необхідно знати, які місця відвідував об'єкт спостереження;

Після виконання поставлених завдань, детективне агентство представляє звіт, який містить фото і відео матеріали, усіх ключових моментів спостереження.
Зовнішнє спостереження - опис

зовнішнє спостереження У переліку послуг, які надає детективне агентство, зовнішнє спостереження займає одне з головних місць. В рамках даного заходу проводитися зовнішнє спостереження за об'єктом в загальнодоступних місцях.
Приватні детективи агентства роблять професійну фото-відео фіксацію всіх ключових пересувань об'єкта. Фіксуються контакти з третіми особами, характер поведінки з ними, манера спілкування, вираз емоцій і т.д.

При зовнішньому спостереженні фіксується як пересування пішки, так і на авто, таксі, громадському транспорті. Зовнішнє спостереження, як вид послуги детективного агентства, зручно використовувати при виникненні необхідності, пов'язаної з контролем поведінки особи.

Наприклад, якщо Вас цікавить поведінка чоловіка або дружини у відрядженні, на відпочинку, роботі, вечірці, ресторані.

Після виконання поставлених завдань детективне агентство представляє звіт, який містить фото і відео матеріали, усіх ключових моментів спостереження.

Грамотно використовуючи зовнішнє спостереження, можна провести контрспостереження, тобто виявити факти незаконного спостереження за Вами.

Зовнішнє спостереження - послуги агентства

спостереження-1Зовнішнє спостереження за нерухомим об'єктом - при даному способі зовнішнього спостереження, спостереження проводиться наприклад за під'їздом житлового будинку, прохідною, воротами, автостоянкою, складськими приміщеннями, діркою в паркані і т.д.
Під час спостереження проводиться фото-відео фіксація всіх, хто входить або виходить з області спостереження, яка інтересує. Може використовуватися для попередження крадіжок, взяття під спостереження особи, яка інтересує, встановлення періодичності відвідування і для вирішення інших завдань.

спостереження-2Зовнішнє спостереження за пішим об'єктом - вид зовнішнього спостереження, при якому пересування супроводжуваного постійно знаходиться в зоні візуального контакту.
Під час супроводу здійснюється фото-відео фіксація пересувань супроводжуваного, його контакти з третіми особами, манера поведінки, номери використовуваних автомобілів, маршрути пересування, відвідування різних закладів (магазини, ресторани, салони, готелі) і т.д. Може використовуватися для установки місця проживання, розпорядку дня, кола спілкування.

спостереження-3Зовнішнє спостереження за рухомим об'єктом - спосіб зовнішнього спостереження, за допомогою якого фіксуються пересування автомобіля, вантажу, громадського транспорту.
Під час спостереження складається схема пересування, відзначаються місця відвідування, способи пересування, так само проводиться фото-відео реєстрація маючих значення подій.

Зовнішнє спостереження може бути як прихованим, так і відкритим.

На практиці, як правило, найчастіше використовується комбінований спосіб прихованого спостереження, що дає максимально ефективний результат від використання зовнішнього спостереження.

Приватні детективи детективного агентства "Філін" у своїй роботі використовують тільки приховані форми зовнішнього спостереження, оскільки спостережуваний не знає, що за ним спостерігають, і поводиться абсолютно природно. З іншого боку, такий підхід до рішення поставленої задачі, забезпечує повну конфіденційність клієнтові і заходу, що проводиться.

спостереженняПриватні детективи агентства мають усі необхідні професійні навички і досвід для отримання якісного результату і збереження конфіденційності звернення клієнта в детективне агентство.

 

Професійне зовнішнє спостереження в обов'язковому порядку вимагає необхідного досвіду, знань, професійних навичок, психологічної підготовки, навичок володіння різною фото-відео технікою. Ці умови потрібні для отримання якісного результату і збору необхідної, достовірної інформації, на підставі якої, можна прийняти правильне рішення або зробити необхідні висновки.

Власне кажучи зовнішнє спостереження, це саме те, навіщо потрібний приватний детектив.

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua