ФОТО-ВИДЕОЗЙОМКА ОБ'ЄКТА

skype  detektiv_kiev
detektiv@holms.org.ua
+38 050 725-86-84
Viber WhatsApp Telegram FaceTime +38 063 972-972-0
задати питання детективам
Виберіть мову
детективне агентство

Фото-відеозйомка - опис

фото-відеозйомка об’єкта Фото-відеозйомка ключових подій, є обов'язковою умовою роботи наших приватних детективів. Дані матеріали надаються разом із звітом про виконану роботу, і слугують документальним доказом наведеної інформації у звіті. Власне сама по собі фото-відеозйомка, є незаперечний доказ подій, які мали місце, оскільки фотознімок, є кращим способом ідентифікації об'єкта.

З іншого боку, замовник може особисто побачити пересування об'єкта, характер поведінки з третіми особами, відвідані місця, прив'язку до місцевості або конкретного місця та інше.
Фото-відеозйомка входить в загальну вартість комплексу надаваних послуг, пов'язаних з зовнішнім спостереженням, і додатково не оплачується.

Фото-відеозйомка потрібна, коли треба документально підтвердити або спростувати факт, що цікавить клієнта, а також у випадках, коли необхідно встановити істину.

Приміром:

  • - підтвердити або спростувати факт подружньої зради;
  • - проконтролювати поведінку підлітка;
  • - встановити коло спілкування особи, що цікавить Вас;
  • - зафіксувати відвідування людиною певного місця;
  • - зафіксувати справжнє місце проживання;
  • - встановити місце роботи;
  • - проконтролювати відношення няні до Вашої дитини на вулиці;
  • - встановити контакти особи;
  • - підтвердити місцезнаходження особи;
  • - зафіксувати факт ввезення або вивезення товару;

Вказаний список не є вичерпним, у ньому перераховані основні моменти.

В яких місцях здійснюється фото-відеозйомка?

 відеозйомка об’єкта Фото-відеозйомка проводиться в будь-яких загальнодоступних місцях - на відкритій місцевості, в будь-яких магазинах, кафе, громадському транспорті, при пересуванні на автомобілі, громадських приміщеннях.

Професійний досвід приватних детективів є гарантією того, що об'єкт, за яким ведеться спостереження, ніколи про неї не дізнається.
Можлива фото-відеозйомка нерухомих об'єктів (спостереження за стаціонарним об'єктом), на предмет фото-відео фіксації осіб, які входять чи виходять, або на предмет ввезення - вивезення товару (під'їзд, склад, прохідна, будинок).

Слід зазначити, що наші детективи не займаються фото-відеозйомкою, пов'язаною з проникненням в приміщення, які є приватною власністю - квартири, номери готелів, сауни і т.д. Проникнення в приватну власність порушує права людини і переслідується за законом.

Фото-відеозйомка - якість.

фотографування об’єкта В ході зовнішнього спостереження, детективи використовують професійну фото і відео техніку, яка дозволяє надавати замовнику якісний фото і відео матеріал. Отримана нами фото-відеоінформація, як правило, надається на цифрових носіях, або може бути відправлена по електронній пошті.

Однак слід зазначити, що, наприклад, між фото-відеозйомкою, зробленою до прикладу у годин одинадцять дня і фото-відеозйомкою, зробленою в одинадцять вечора, різниця буде суттєва. Різниця також буде між знімком знятим в маркеті і знімком, знятим в кафе.
Для кожного конкретного місця, наші детективи використовують різну фото-відеотехніку. У «вузьких» місцях використовується портативна фото техніка, роздільна здатність якої менше, в порівнянні з основною.

З практичного досвіду, пов'язаного з використанням фото-відеозйомки, можна додати, що не завжди є необхідність в якісній портретної фотографії. Наприклад, нічний час, дощ, приміщення зі слабким освітленням і т.д. Часто достатньо чітких розпізнавальних фотографій, за якими можна ідентифікувати об'єкт і «прив'язати» його до певного місця.
Однак якщо завдання полягає саме в отриманні чіткої портретної фотографії, наші детективи зможуть її вирішити.

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua