СХЕМА РОБОТИ З ДЕТЕКТИВНИМ АГЕНТСТВОМ

схема работы
skype detektiv_kiev
viber whatsapp telegram facetime +38 (063) 972-972-0
+38 (050) 725-86-84
detektiv@holms.org.ua
задати питання детективам
детективне агентство

Схема роботи з клієнтами

 

схема роботи

Ви телефонуєте до агентства, або залишаєте заявку за допомогою поштової скриньки або контактної форми, яка розташована на сторінці з контактами детективного агентства.

1

схема роботи агентство

Приватні детективи безкоштовно консультують вас, відносно способів вирішення вашого питання, або по телефону, або за допомогою електронного листування.

2

схема роботи детектив

Якщо запропоновані агентством умови вирішення питання вас влаштовують, детектив зустрічається з вами особисто, для уточнення деталей майбутнього заходу. Можлива робота з клієнтами дистанційно.1

3

схема роботи клієнт

Після уточнення деталей детективом, ви сплачуєте 50%2 передбачуваного об'єму робіт. Можливий готівковий розрахунок, переказ за допомогою Western Union, або оплата на рахунок Приватбанку.

4

схема роботи з нами

Після закінчення виконання робіт, агентство надає звіт про проведені заходи, і ви сплачуєте другі 50% вартості послуг детективного агентства.

5

схема роботи замовник

Після передачі інформації клієнтові, детективне агентство знищує усю, напрацьовану детективами інформацію.

6

1 Якщо ви знаходитеся в іншому місті, або в іншій країні, ми можемо працювати з вами дистанційно. Тобто, або за допомогою електронної пошти, або через посередника, виключаючи третій крок схеми роботи клієнтів з агентством.

2 Якщо детективне агентство вже мало позитивний досвід співпраці з вами, цілком можливо, надання послуг без передоплати. Оплата відбувається за фактом виконання робіт агентством.


 

Усі звернення в детективне агентство, як і результати його роботи абсолютно конфіденційні.

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua
Рейтинг@Mail.ru