СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПІДЛІТКОМ

наблюдение за подростком
skype detektiv_kiev
viber whatsapp telegram facetime +38 (063) 972-972-0
+38 (050) 725-86-84
detektiv@holms.org.ua
задати питання детективам
детективне агентство

Контроль підлітка

спостереження за підліткомВ ході надання послуги контроль підлітка, приватний детектив негласно, не принижуючи гідності, і не втручаючись в особисте життя, проведе спостереження за підлітком у загальнодоступних місцях. В ході спостереження детектив виявить поведінку підлітка не вдома, його коло спілкування, розпорядок дня, інтереси і захоплення, наявність хлопця (дівчини), схильність до згубних звичок - куріння, вживання спиртних напоїв, пристрасть до наркотиків, тощо.

В результаті спостереження за підлітком Ви зможете визначити наскільки дитина правдива і відкрита у спілкуванні з Вами, а також при небажаних проявах зможете вчасно вплинути на ситуацію.

Спостереження за підлітком - практичний випадок

Клієнт - Валентна Олександрівна 40 років (ім'я та по батькові із зрозумілих причин змінено).

Валентина Олександрівна виховує сина Сергія без батька. Сергію 14 років, перехідний вік. В останні два місяці взаємини різко погіршилися, син став замкнутий, весь вільний час проводив на вулиці. На питання що відбулося, відповідав: «Я чоловік і сам вирішу свої проблеми». Після неодноразових спроб налагодити відносини Валентина Олександрівна прийняла рішення використовувати послуги приватного детектива - контроль підлітка з проханням прояснити ситуацію.

В результаті проведеного спостереження за підлітком було встановлено коло друзів підлітка, його розпорядок дня. Була зафіксована зустріч Сергія з другом і батьком друга, після чого всі разом зустрілися з чоловіком. Було видно, що людина, яка приїхала до них на зустріч знайома з батьком друга.

За характерними ознаками було зрозуміло, що чоловік, діючий або колишній співробітник правоохоронних органів. Привітавшись, всі разом пройшли до торгового ларька, де відбулася розмова. З розмови було почуто, що мова йшла про бійку, яка відбулася два місяці тому. У бійці брав участь Сергій з компанією, в яку входив і його друг.

В результаті бійки син Валентини Олександрівни, який входив в кампанію і його друг побили підлітка. Батьки потерпілого написали заяву в міліцію. Чоловік що приїхав, детально випитував всі обставини бійки: скільки осіб било, куди наносив удари Сергій. Після чого сказав, щоб Сергій брав провину на себе і щоб обов'язково вказав, що билися один на один.

Мовляв, приїхав просто поговорити, друзів узяв як групу підтримки. Після того як розмова закінчилася Сергій став іти а потерпілий вдарив його ногою по нозі. Оглядаючись, Сергій не навмисне зачепив долонею руки лице кривдника. У результаті сталася бійка.

Валентина Олександрівна отримала на руки звіт з вищевикладеної інформацією та фотографіями всіх учасників зазначеної вище бесіди. Спостереження за підлітком допомогло не тільки прояснити ситуацію, а також правильно і своєчасно вплинути на хід подій і врегулювати це питання.

Приватний детектив також допоможе Вам відповісти на такі питання: як перевірити хлопця, як перевірити дівчину, проконтролювати поведінку підлітків і т.д.

 

«Детективне агентство Філін»
Україна04212 м. Київ
м. Оболонь
Тел.: +38 (063) 972-97-20
щоденно с 08:00 до 24:00
e-mail: detektiv@holms.org.ua
Рейтинг@Mail.ru