Детективне агентство Києва "Філін"

Детективне агентство Києва «ФІЛІН» - це команда досвідчених професіоналів. Кожен приватний детектив нашої команди, має мінімум дванадцятирічний досвід практичної оперативної, слідчої роботи, роботи в спеціальних службах органів внутрішніх справ України.

Водії нашого детективного агентства мають практичний досвід оперативного водіння.
У команді приватних детективів агентства, кожен знаходиться на своєму місці, і володіє практикою і досвідом, який мають далеко не всі приватні детективи та детективні агентства Києва.

Наша мета - оперативне надання професійних детектівних послуг на ринку, з гарантією повної конфіденційності при вирішенні будь-яких поставлених завдань.

Що дає зовнішнє спостереження?

Зовнішнє спостереження є ефективним, прихованим способом перевірки і отримання достовірної інформації. За допомогою зовнішнього спостереження детективне агентство може встановити:

 • - коло спілкування об'єкта;
 • - місце проживання або роботи;
 • - контакти з третіми особами;
 • - розпорядок дня;
 • - інтереси і нахили людини;
 • - характер поведінки об'єкта;
 • - маршрути пересування;
 • - місце розташування об'єкта;
 • - наявність факту стеження за об'єктом.

Зовнішнє спостереження завжди було і буде найбільш інформативним джерелом, оскільки спостережуваний не підозрює про спостереження і поводиться природно.

Вартість детективних послуг

Вартість детективних послуг агентства - середня на ринку. До складу звичайної групи входять чотири детектива і дві машини.

Можливий мінімум - два детектива і одна машина (в залежності від поставленого завдання і категорії об'єкта), що знижує вартість детективних послуг.

Можливий максимум - достатній, для успішного вирішення завдань будь-якої складності.

Ми пропонуємо погодинну, 12-ти годинну і подобову оплату послуг детективного агентства, є система знижок.

У вартість послуг детективного агентства входить надання звіту, що включає фото-відео фіксацію подій детективами.

Детективне агентство "Філін" - принципи

Конфіденційність - Всі заходи, що проводяться нашим детективним агентством, суто конфіденційні. Починаючи з моменту консультації з приватним детективом, про вашу проблему знають тільки ті, хто нею займаються. Детективне агентство "Філін" гарантує повну конфіденційність - ми дорожимо репутацією і клієнтами.

Гнучка цінова політика - детективне агентство Києва ФІЛІН дотримується середньої цінової політики. Існує система знижок - замовлення великого обсягу робіт, знижки постійним клієнтам, в інших випадках. Можлива погодинна оплата послуг приватних детективів.

Професіоналізм - Усі приватні детективи нашого агентства мають багаторічний практичний досвід роботи, безпосередньо пов'язаної з зовнішнім спостереженням, розшукової та оперативною діяльністю.

Чесність - Наше детективне агентство працює на засадах довіри, коректності та відкритості, без яких позитивна взаємодія з клієнтами неможлива.

Мобільність - Ви спілкуєтеся безпосередньо з детективами, які будуть займатися рішенням вашого питання, без посередників, і які можуть зібрати необхідну групу детективів за годину-дві.

Фото-відео фіксація подій

Приватні детективи детективного агентства ФІЛІН володіють необхідною технічною базою, для виконання якісної фото-відео фіксації подій при будь-яких умовах.

При спостереженні за об'єктом приватні детективи, в обов'язковому порядку, виконують фото-відео фіксацію, ключових моментів спостереження в загальнодоступних місцях. Фіксуються контакти з третіми особами, характер спілкування, відвідані місця, покупки, маршрути пересування, транспорт і т.д.

Фото-відео фіксація здійснюється детективами як при спостереженні за не рухомим об'єктом, так і за пішим, або об'єктами, що пересуваються на автомобілі (транспорті), і служить документальним підтвердженням, наданої детективним агентством інформації.

Конкурентні переваги агентства

 • - ефективне виконання поставлених завдань з дотриманням повної конфіденційності;
 • - розробка детективним агентством схеми вирішення виниклої проблеми на професійному рівні з мінімальними витратами;
 • - надання детективних послуг на всій території України і ближнього зарубіжжя;
 • - повна забезпеченість приватних детективів необхідними технічними засобами, для вирішення поставлених завдань;
 • - індивідуальний підхід приватного детективного агентства до кожного клієнта.
 • - безкоштовна консультація.

Детективне агентство Київ

Детективне агентство Києва ФІЛІН надає детективні послуги в Києві та Київській області, при необхідності можливе виконання поставлених завдань в будь-якому регіоні України і ближнього зарубіжжя.

Приватний детектив Київ

Для звернення до приватного детектива можете використовувати електронну пошту, або якщо справа не терпить зволікання, скористайтеся телефоном.

Контактна особа - Володимир.
Контактні телефони:
+38 (063) 972-972-0
+38 (050) 725-86-84
Адреса пошти detektiv@holms.org.ua